Archiwum autora: Dorota Paszkowska

Informacja o pracy biura

Informujemy, że w dniu 14 kwietnia 2017 r. (Wielki Piątek)  biuro Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Architektów RP będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Pożegnanie architekta Janusza Purskiego

Z wielkim żalem informujemy, że w dniu 1 listopada 2016 r. zmarł architekt Janusz Purski – członek Izby, wykładowca Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek – 4 listopada o godzinie 13.00 od Mszy Świętej w kościele … Czytaj dalej

Informacja

W dniu 31 października 2016 r. (poniedziałek) nie odbędzie się dyżur prawnika. W dniu tym Biuro Izby będzie czynne w godzinach 10,00 – 15,00.

Dyżur prawnika

Informujemy, że w związku z urlopem, nie odbędzie się dyżur Pani prawnik, mgr Anny Tkaczyk w poniedziałek 22 sierpnia 2016 r.

Informacja o pracy Biura Świętokrzyskiej OIA RP

Informujemy, że w dniu 2 maja 2016 r. (poniedziałek) Biuro Izby będzie nieczynne.  W dniu tym nie odbędzie się również dyżur prawnika. Najbliższy termin dyżuru prawnika to 9 maja 2016 roku.

Szkolenie nt. Analiza nasłonecznienia i zacieniania z wykorzystaniem tradycyjnego diagramu „linijki słońca”.

Szkolenie odbędzie się w dniu 20 kwitnia 2016 r. o godzinie 15,30 w Institute of Design w Kielcach przy ul. Zamkowej 3, w sali konferencyjnej. Rejestracji udziału w szkoleniu można dokonać logując się na stronie internetowej IARP w zakładce „szkolenia … Czytaj dalej