Archiwum autora: Dorota Paszkowska

Szkolenie „Faza przedprojektowa dla obiektu zabytkowego. Charakterystyka badań niezbędnych do rozpoznania budowli zabytkowej”.

Zapraszamy na szkolenie przygotowane przez Narodowy Instytut Dziedzictwa we współpracy z Izbą Architektów RP pt.: „Faza przedprojektowa dla obiektu zabytkowego. Charakterystyka badań niezbędnych do rozpoznania budowli zabytkowej”. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Architektów RP w Kielcach przy … Czytaj dalej

Nie żyje architekt Witold Kowalski

Z wielkim żalem informujemy, że w dniu 21 września 2017 r. odszedł z naszego grona architekt Witold Kowalski – członek Izby. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w poniedziałek 25 września 2017 r. o godzinie 15.00 od Mszy Świętej w kościele pod … Czytaj dalej

Jesienne Dni Skupienia Architektów

Koleżanki i Koledzy Architekci, Na prośbę współpracującego z MPOIA RP Stowarzyszenia Architektów Katolickich Ar-Ka przekazujemy program 11 Dni Skupienia Architektów w Gródku nad Dunajcem (22-24 września) wraz z zaproszeniem do wzięcia udziału w spotkaniu.

Oferta ochrony prawnej w zakresie praw autorskich

Szanowni Państwo, Pragniemy złożyć Państwa Członkom, za pośrednictwem Izby, ofertę usług prawnych w zakresie ochrony praw autorskich twórców projektów architektonicznych.

Dyżury prawnika

Uprzejmie informujemy, że w dniu 14 sierpnia 2017 r. (poniedziałek) dyżur prawnika Pani Anny Tkaczyk nie odbędzie się.

Informacja o pracy Biura Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Architektów RP w okresie urlopowym

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 11 do 14 lipca 2017 roku Biuro Izby będzie czynne w godzinach od 11,30 do 15,00. Za utrudnienia przepraszamy.