Archiwum autora: Dorota Paszkowska

Szkolenie „Projektowanie w obiektach zabytkowych – faza przedprojektowa – ochrona zabytkowego krajobrazu kulturowego, prace przedprojektowe związane z zielenią zabytkową”

Zapraszamy na szkolenie przygotowane przez Narodowy Instytut Dziedzictwa we współpracy z Izbą Architektów RP – „Projektowanie w obiektach zabytkowych – faza przedprojektowa – ochrona zabytkowego krajobrazu kulturowego, prace przedprojektowe związane z zielenią zabytkową.”

Szkolenie „Faza przedprojektowa dla obiektu zabytkowego. Charakterystyka badań niezbędnych do rozpoznania budowli zabytkowej”.

Zapraszamy na szkolenie przygotowane przez Narodowy Instytut Dziedzictwa we współpracy z Izbą Architektów RP pt.: „Faza przedprojektowa dla obiektu zabytkowego. Charakterystyka badań niezbędnych do rozpoznania budowli zabytkowej”. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Architektów RP w Kielcach przy … Czytaj dalej

Nie żyje architekt Witold Kowalski

Z wielkim żalem informujemy, że w dniu 21 września 2017 r. odszedł z naszego grona architekt Witold Kowalski – członek Izby. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w poniedziałek 25 września 2017 r. o godzinie 15.00 od Mszy Świętej w kościele pod … Czytaj dalej

Jesienne Dni Skupienia Architektów

Koleżanki i Koledzy Architekci, Na prośbę współpracującego z MPOIA RP Stowarzyszenia Architektów Katolickich Ar-Ka przekazujemy program 11 Dni Skupienia Architektów w Gródku nad Dunajcem (22-24 września) wraz z zaproszeniem do wzięcia udziału w spotkaniu.

Oferta ochrony prawnej w zakresie praw autorskich

Szanowni Państwo, Pragniemy złożyć Państwa Członkom, za pośrednictwem Izby, ofertę usług prawnych w zakresie ochrony praw autorskich twórców projektów architektonicznych.

Dyżury prawnika

Uprzejmie informujemy, że w dniu 14 sierpnia 2017 r. (poniedziałek) dyżur prawnika Pani Anny Tkaczyk nie odbędzie się.