Członkowie Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Lista członków Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Architektów RP
stan na dzień 4 grudnia 2018

L.p. Numer Nazwisko i imię Status
1. SW-0169 Ambroży Konrad czynny
2. SW-0224 Ambroży-Niedźwiedź Aneta czynny
3. SW-0168 Amerek Maciej czynny
4. SW-0117 Andrzejewski Piotr czynny
5. SW-0002 Anisiewicz Dariusz czynny
6. SW-0120 Banachowska Edyta czynny
7. SW-0242 Barszcz Mieczysław czynny
8. SW-0189 Bednarczyk Marcin czynny
9. SW-0219 Bernaciak-Rupart Katarzyna czynny
10. SW-0237 Bernacki Bartosz czynny
11. SW-0144 Biskup Kamil czynny
12. SW-0146 Blinowski Tomasz czynny
13. SW-0159 Bobińska-Fiołka Ewa czynny
14. SW-0197 Bogdał-Śmierzyńska Paulina czynny
15. SW-0226 Bojar Anna czynny
16. SW-0254
uprawnienia
nieograniczone
do projektowania
i kierowania
robotami budowlanymi
Bojarowicz Agnieszka czynny
17. SW-0003 Bojarowicz Alicja czynny
18. SW-0137 Bojarowicz Bartosz czynny
19. SW-0212 Borkowski Tomasz czynny
20. SW-0112 Boroch Ilona czynny
21. SW-0135 Bujnowski Rafał czynny
22. SW-0006 Cedro Janusz czynny
23. SW-0176 Cenarski Tomasz czynny
24. SW-0175 Chomicz Bartłomiej czynny
25. SW-0008 Chromik Paweł czynny
26. SW-0247 Chrzanowska-Bac Anita czynny
27. SW-0143 Chrząszczyńska Kinga czynny
28. SW-0239 Chyb Angelika Milena czynny
29. SW-0011 Cichoń Włodzimierz czynny
30. SW-0260 Ciechanowski Sebastian czynny
31. SW-0161 Ciuła Anna czynny
32. SW-0220 Czapski Jarosław czynny
33. SW-0217 Czarnecki Paweł czynny
34. SW-0256 Czech-Witek Kinga Wiktoria czynny
35. SW-0012 Ćwiertak Joanna czynny
36. SW-0274 Dach Anna czynny
37. SW-0221 Dalmata Marcin czynny
38. SW-0151 Dąbek Salwator czynny
39. SW-0100 Dąbrowski Ryszard czynny
40. SW-0013 Detka Andrzej czynny
41. SW-0250 Dębosz Karolina czynny
42. SW-0014 Doktór Zbigniew czynny
43. SW-0270 Drewniak Piotr czynny
44. SW-0289
uprawnienia
nieograniczone
do projektowania
i kierowania
robotami budowlanymi
Drzymalski Piotr czynny
45. SW-0016 Dudkiewicz Grzegorz czynny
46. SW-0017 Dudkiewicz Piotr czynny
47. SW-0157 Dvořák Wojciech czynny
48. SW-0216 Dvořák-Zamiara Anna czynny
49. SW-0148 Dziewierz Przemysław czynny
50. SW-0180 Dziewięcka-Płonka Monika czynny
51. SW-0186 Dziopa Konrad czynny
52. SW-0195 Dziwiński Paweł czynny
53. SW-0019 Fortunka Stefan czynny
54. SW-0277 Foryś Katarzyna czynny
55. SW-0020 Fudala Jan czynny
56. SW-0021 Gałczewski Leszek czynny
57. SW-0171 Gałczyńska-Laskowska Agata czynny
58. SW-0245 Gardyńska-Kieliś Ewelina czynny
59. SW-0133 Garncarczyk Rafał czynny
60. SW-0022 Gębski Mieczysław czynny
61. SW-253 Gil-Mastalerczyk Joanna czynny
62. SW-0023 Głowacka Maria czynny
63. SW-0024 Głowacki Andrzej czynny
64. SW-0178 Głowacki Wojciech czynny
65. SW-0190 Gołuński Paweł czynny
66. SW-0025 Góra Marek czynny
67. SW-0026 Grabiwoda Igor czynny
68. SW-0291 Grabowski Paweł czynny
69. SW-0275 Grochowski Sebastian czynny
70. SW-0251
uprawnienia
ograniczone do projektowania
Grunwald Marek czynny
71. SW-0027 Gruszczyński Janusz czynny
72. SW-0028 Grządziela Zbigniew czynny
73. SW-0162 Guzikowski Michał czynny
74. SW-0129 Gwizdak Wojciech czynny
75. SW-0119 Harton Jacek czynny
76. SW-0218 Horyza Waldemar czynny
77. SW-0235
uprawnienia
ograniczone do projektowania
Jackowski Leszek czynny
78. SW-0142 Janik Janusz czynny
79. SW-0259 Jaros-Kałuża Paulina czynny
80. SW-0030 Jaroszyńska – Ziach Danuta czynny
81. SW-0158 Jezierski Michał czynny
82. SW-0191 Jończyk Łukasz czynny
83. SW-0205 Kaczmarzyk Marta czynny
84. SW-0118 Kaleta Kinga czynny
85. SW-0255 Kaleta Marta czynny
86. SW-0248 Kałuża Karolina czynny
87. SW-0240 Kałuża Konrad Jan czynny
88. SW-0138 Kamiński Marcin czynny
89. SW-0032 Kamionka Lucjan czynny
90. SW-0292 Kamusiński Radosław czynny
91. SW-0141 Kania Jerzy czynny
92. SW-0147 Kasprowicz Monika czynny
93. SW-0230 Kaprzyk Kamila czynny
94. SW-0116 Kawiński Jarosław czynny
95. SW-0177 Kazimierczak Jacek czynny
96. SW-0227 Kazusek Magdalena czynny
97. SW-0278 Kielek Michał czynny
98. SW-0285
uprawnienia
nieograniczone
do projektowania
i kierowania
robotami budowlanymi
Kiełbasa Anna czynny
99. SW-0215 Kmiecicka Maria czynny
100. SW-0121 Kołodziej Marcin czynny
101. SW-0286 Kosela Klaudia czynny
102. SW-0034 Kosztowniak Ewa czynny
103. SW-0096 Kowal Ewa czynny
104. SW-0145 Kowalski Marcin czynny
105. SW-0036 Kozakiewicz – Opałka Regina czynny
106. SW-0185 Kozik Adam czynny
107. SW-0183 Kozłowska Katarzyna czynny
108. SW-0194 Kozłowski Piotr czynny
109. SW-0241 Krawczyk Andrzej Jerzy czynny
110. SW-0206 Krężołek Anna czynny
111. SW-0155 Król Grzegorz czynny
112. SW-0233 Krzemiński Tomasz czynny
113. SW-0039 Krzyk Wiesław czynny
114. SW-0123 Krzyżak Anna czynny
115. SW-0192 Kubiec Emil czynny
116. SW-0231 Kuchniak Anna czynny
117. SW-0134 Kułagowska Izabela czynny
118. SW-0040 Kumor Zygmunt czynny
119. SW-0095 Kurzeja Wojciech czynny
120. SW-0193 Lagierski Michał czynny
121. SW-0042 Lasia Grzegorz czynny
122. SW-0093 Lebiedowicz Marek czynny
123. SW-0287 Leśniewska-Adach Patrycja czynny
124. SW-0279
uprawnienia
nieograniczone
do projektowania
i kierowania
robotami budowlanymi
Lipski Krzysztof czynny
125. SW-0203 Loska Piotr czynny
126. SW-0043 Luty Mieczysław czynny
127. SW-0044 Łabęcki Stanisław czynny
128. SW-0045 Łapiński Mirosław czynny
129. SW-0152 Łysak Ernest czynny
130. SW-0126 Maj Jakub czynny
131. SW-0214 Makowski Grzegorz czynny
132. SW-0265 Malus Paweł czynny
133. SW-0046 Markulis Władysław czynny
134. SW-0156 Matynia Andrzej czynny
135. SW-0047 Mazurek Beata czynny
136. SW-0164 Meks Tomasz czynny
137. SW-0182 Mierzwa Damian czynny
138. SW-0268 Młynarczyk Sylwester czynny
139. SW-0174 Nastalski Rafał czynny
140. SW-0098 Nowacka Iwona czynny
141. SW-0258 Nowak Radosław czynny
142. SW-0150 Nowowiejska Anita czynny
143. SW-0210 Olczyk Przemysław czynny
144. SW-0166 Oraniec Damian czynny
145. SW-0140 Orłowska – Gwizdak Dorota czynny
146. SW-0269 Pabjan Aleksandra czynny
147. SW-0052 Pakuła Marek czynny
148. SW-0053 Pakuła Marzena czynny
149. SW-0054 Pamuła Marian czynny
150. SW-0055 Papierz Andrzej czynny
151. SW-0056 Partyka Jerzy czynny
152. SW-0102 Paszkiewicz Piotr czynny
153. SW-0059 Pedrycz Włodzimierz czynny
154. SW-0154 Pisarczyk Piotr czynny
155. SW-0201 Plato Dominik czynny
156. SW-0208 Podlasińska Iwona czynny
157. SW-0163 Polak-Cytawa Zuzanna czynny
158. SW-0153 Pomarańska Joanna czynny
159. SW-0280 uprawnienia
nieograniczone
do projektowania
i kierowania
robotami budowlanymi
Porzuczek Daniel czynny
160. SW-0281 Preiss Iwona czynny
161. SW-0282 Rasała Michał czynny
162. SW-0066 Rupniewska Małgorzata czynny
163. SW-0234 Russek Urszula czynny
164. SW-0170 Rybak Grzegorz czynny
165. SW-0267 Sabat Milena czynny
166. SW-0067
uprawnienia nieograniczone
do projektowania
i kierowania
robotami budowlanymi
Samborska – Słowik Zyta czynny
167. SW-0244 Sempioł Agnieszka czynny
168. SW-0187 Sieradzki Przemysław czynny
169. SW-0261
uprawnienia ograniczone
do projektowania
Sikora Tomasz czynny
170. SW-0257
uprawnienia nieograniczone
do projektowania i kierowania
robotami budowlanymi
Sitarski Karol czynny
171. SW-0262 Skrobisz Andrzej czynny
172. SW-0179 Skrzypczyk Katarzyna czynny
173. SW-0246 Skrzypczyńska Paulina czynny
174. SW-0276 Słowik-Wesołowska Agnieszka czynny
175. SW-0266
uprawnienia ograniczone
do projektowania
Soboń Marek czynny
176. SW-0249 Sokołowski Przemysław czynny
177. SW-0238 Staniek Joanna czynny
178. SW-0128 Stańczak Marcin czynny
179. SW-0127 Starachowski Andrzej czynny
180. SW-0070
uprawnienia nieograniczone
do projektowania i kierowania
robotami budowlanymi
Stawski Zbigniew czynny
181. SW-0071 Stefańska – Amerek Jolanta czynny
182. SW-0181 Stępień Agata czynny
183. SW-0283 Stępień Olga czynny
184. SW-0072 Stoczkiewicz Maciej czynny
185. SW-0073 Strzębski Jarosław czynny
186. SW-0074 Szczudłowska Ewa czynny
187. SW-0076 Śliwiński Józef czynny
188. SW-0077 Ślusarek Andrzej czynny
189. SW-0198 Śmierzyński Konrad czynny
190. SW-0211 Świątek Wojciech czynny
191. SW-0232 uprawnienia
ograniczone do projektowania
Świerczewski Marcin czynny
192. SW-0130 Tarczyński Robert czynny
193. SW-0229 Tasak Martyna czynny
194. SW-0213 Tkacz Maksym czynny
195. SW-0222 Tokarska Dorota czynny
196. SW-0125 Tracz Andrzej czynny
197. SW-0081 Tracz Włodzimierz czynny
198. SW-0284
uprawnienia
nieograniczone
do projektowania
i kierowania
robotami budowlanymi
Walewska Anna czynny
199. SW-0172 Wiącek-Grabowska Iwona czynny
200. SW-0103 Wic Janusz czynny
201. SW-0200 Wilniewczyc Lidia czynny
202. SW-0290 Wiorek Piotr czynny
203. SW-0228 Wiśniewska Magdalena czynny
204. SW-0086 Wodnicki Arkadiusz czynny
205. SW-0087 Wojarski Andrzej czynny
206. SW-0288
uprawnienia
nieograniczone
do projektowania
i kierowania
robotami budowlanymi
Zalewski Radosław czynny
207. SW-0160 Zarzycki Grzegorz czynny
208. SW-0264 Zatorski Tomasz czynny
209. SW-0149 Zielińska – Warszawa Magdalena czynny
210. SW-0091 Żak-Góra Grażyna czynny

Możliwość komentowania jest wyłączona.