Członkowie Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Lista członków Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Architektów RP
stan na dzień 10 października 2022

numer imiona nazwisko
SW-0328 Katarzyna Anna Adamska
SW-0169 Konrad Józef Ambroży
SW-0224 Aneta Monika Ambroży-Niedźwiedź
SW-0168 Maciej, Marcin Amerek
SW-0117 Piotr Sebastian Andrzejewski
SW-0002 Dariusz Stanisław Anisiewicz
SW-0120 Edyta Banachowska
SW-0242 Mieczysław Barszcz
SW-0327 Michał Krzysztof Bąba
SW-0189 Marcin Wojciech Bednarczyk
SW-0219 Katarzyna Bernaciak-Rupart
SW-0237 Bartosz Karol Bernacki
SW-0144 Kamil Kazimierz Biskup
SW-0146 Tomasz Henryk Blinowski
SW-0159 Ewa Dorota Bobińska-Fiołka
SW-0197 Paulina Ewa Bogdał-Śmierzyńska
SW-0226 Anna Agnieszka Bojar-Bernacka
SW-0137 Bartosz Jan Bojarowicz
SW-0003 Alicja Irena Bojarowicz
SW-0254 Agnieszka Justyna Bojarowicz
SW-0212 Tomasz Michał Borkowski
SW-0112 Ilona Anna Boroch
SW-0313 Piotr Maciej Buchcic
SW-0135 Rafał Andrzej Bujnowski
SW-0006 Janusz Czesław Cedro
SW-0176 Tomasz Maksymilian Cenarski
SW-0323 Robert Julian Cender
SW-0175 Bartłomiej Adam Chomicz
SW-0008 Paweł Adam Chromik
SW-0247 Anita Anna Chrzanowska-Bac
SW-0143 Kinga Chrząszczyńska
SW-0239 Angelika Milena Chyb
SW-0011 Włodzimierz Krzysztof Cichoń
SW-0260 Sebastian Marek Ciechanowski
SW-0161 Anna Maria Ciuła
SW-0303 Mateusz Janusz Czapla
SW-0220 Jarosław Czapski
SW-0217 Paweł Krzysztof Czarnecki
SW-0256 Kinga Wiktoria Czech-Witek
SW-0012 Joanna Maria Ćwiertak
SW-0274 Anna Dach
SW-0221 Marcin Paweł Dalmata
SW-0151 Salwator Piotr Dąbek
SW-0013 Andrzej Stanisław Detka
SW-0293 Adam Andrzej Detka
SW-0250 Karolina Anna Dębosz
SW-0014 Zbigniew Feliks Doktór
SW-0270 Piotr Drewniak
SW-0289 Piotr Drzymalski
SW-0017 Piotr Grzegorz Dudkiewicz
SW-0157 Wojciech Jerzy Dvořák
SW-0148 Przemysław Wojciech Dziewierz
SW-0180 Monika Anna Dziewięcka-Płonka
SW-0186 Konrad Dziopa
SW-0195 Paweł Antoni Dziwiński
SW-0019 Stefan Jacek Fortunka
SW-0277 Katarzyna Natalia Foryś
SW-0020 Jan Karol Fudala
SW-0021 Leszek Antoni Gałczewski
SW-0171 Agata Monika Gałczyńska-Laskowska
SW-0307 Kamil Adam Gałka
SW-0245 Ewelina Halina Gardyńska-Kieliś
SW-0133 Rafał Tadeusz Garncarczyk
SW-0332 Agnieszka Diana Gawdzik
SW-0302 Michał Mariusz Gdak
SW-0022 Mieczysław Józef Gębski
SW-0253 Joanna Agnieszka Gil-Mastalerczyk
SW-0023 Maria Krystyna Głowacka
SW-0178 Wojciech Andrzej Głowacki
SW-0190 Paweł Gołuński
SW-0025 Marek Stanisław Góra
SW-0026 Igor Jakub Grabiwoda
SW-0291 Paweł Jan Grabowski
SW-0275 Sebastian Józef Grochowski
SW-0251 Marek Grunwald
SW-0310 Gabriela Marta Gruszczyńska
SW-0027 Janusz Krzysztof Gruszczyński
SW-0162 Michał Sebastian Guzikowski
SW-0129 Wojciech Krzysztof Gwizdak
SW-0312 Wojciech Marian Hadyniak
SW-0218 Waldemar Marian Horyza
SW-0235 Leszek Michał Jackowski
SW-0294 Karolina Jakubowska
SW-0142 Janusz Kasper Janik
SW-0259 Paulina Elżbieta Jaros-Kałuża
SW-0030 Danuta Grażyna Jaroszyńska-Ziach
SW-0158 Michał Andrzej Jezierski
SW-0191 Łukasz Wojciech Jończyk
SW-0205 Marta Katarzyna Kaczmarzyk
SW-0255 Marta Mirosława Kaleta
SW-0118 Kinga Kaleta
SW-0240 Konrad Jan Kałuża
SW-0320 Małgorzata Ewa Kałuża
SW-0248 Karolina Ewa Kałuża
SW-0138 Marcin Kamiński
SW-0331 Rafał Kamiński
SW-0032 Lucjan Wacław Kamionka
SW-0292 Radosław Robert Kamusiński
SW-0141 Jerzy Jan Kania
SW-0230 Kamila Małgorzata Kaprzyk
SW-0147 Monika Ewa Kasprowicz
SW-0116 Jarosław Paweł Kawiński
SW-0177 Jacek Bartosz Kazimierczak
SW-0227 Magdalena Kazusek
SW-0278 Michał Kielek
SW-0215 Maria Alicja Kmiecicka
SW-0121 Marcin Dariusz Kołodziej
SW-0286 Klaudia Kosela
SW-0034 Ewa Maria Kosztowniak
SW-0296 Anna Kotańska
SW-0096 Ewa Agata Kowal
SW-0145 Marcin Witold Kowalski
SW-0036 Regina Leonarda Kozakiewicz-Opałka
SW-0185 Adam Stanisław Kozik
SW-0183 Katarzyna Barbara Kozłowska
SW-0194 Piotr Antoni Kozłowski
SW-0241 Andrzej Jerzy Krawczyk
SW-0155 Grzegorz Jan Król
SW-0299 Emilia Lidia Król-Tarczyńska
SW-0324 Karol Krzysztof Kruk
SW-0335 Paweł Krzan
SW-0233 Tomasz Janusz Krzemiński
SW-0039 Wiesław Kazimierz Krzyk
SW-0123 Anna Krzyżak
SW-0192 Emil Sylwester Kubiec
SW-0231 Anna Kuchniak-Lasia
SW-0134 Izabela Maria Kułagowska
SW-0040 Zygmunt Kumor
SW-0095 Wojciech Światosław Kurzeja
SW-0193 Michał Lagierski
SW-0301 Karolina Lalewicz-Więcek
SW-0042 Grzegorz Lasia
SW-0093 Marek Tomasz Lebiedowicz
SW-0287 Patrycja Maria Leśniewska-Adach
SW-0322 Filip Grzegorz Leśniewski
SW-0304 Andrzej Hubert Libera
SW-0279 Krzysztof Marek Lipski
SW-0203 Piotr Paweł Loska
SW-0321 Wioleta Katarzyna Łachowska
SW-0045 Mirosław Łapiński
SW-0152 Ernest Paweł Łysak
SW-0209 Mariola Madej-Korczak
SW-0126 Jakub Krzysztof Maj
SW-0214 Grzegorz Krzysztof Makowski
SW-0046 Władysław Markulis
SW-0156 Andrzej Wojciech Matynia
SW-0047 Beata Monika Mazurek
SW-0164 Tomasz, Jacek Meks
SW-0308 Przemysław Oskar Meresiński
SW-0182 Damian Mierzwa
SW-0268 Sylwester Marcin Młynarczyk
SW-0174 Rafał Nastalski
SW-0098 Iwona Maria Nowacka
SW-0258 Radosław Piotr Nowak
SW-0150 Anita Nowowiejska
SW-0305 Wojciech Ogonek
SW-0210 Przemysław Wiktor Olczyk
SW-0166 Damian Oraniec
SW-0140 Dorota Agnieszka Orłowska-Gwizdak
SW-0311 Łukasz Filip Ostrowiecki
SW-0269 Aleksandra Pabjan
SW-0295 Dominika Maria Pajdak-Klimek
SW-0314 Marek Krzysztof Pak
SW-0053 Marzena Pakuła
SW-0054 Marian Augustyn Pamuła
SW-0055 Andrzej Roman Papierz
SW-0056 Jerzy Roman Partyka
SW-0102 Piotr Aleksander Paszkiewicz
SW-0334 Olga Katarzyna Pawłowska
SW-0059 Włodzimierz Andrzej Pedrycz
SW-0154 Piotr Robert Pisarczyk
SW-0238 Joanna Piwiec
SW-0201 Dominik Konrad Plato
SW-0208 Iwona Agnieszka Podlasińska
SW-0163 Zuzanna Karolina Polak-Cytawa
SW-0153 Joanna Pomarańska
SW-0280 Daniel Porzuczek
SW-0281 Iwona Anna Preiss
SW-0282 Michał Rasała
SW-0316 Gabriela Emilia Rozmus
SW-0066 Małgorzata Urszula Rupniewska
SW-0234 Urszula Russek
SW-0170 Grzegorz Tomasz Rybak
SW-0267 Milena Monika Sabat
SW-0067 Zyta Ilona Samborska-Słowik
SW-0333 Monika Sylwia Sarnot-Pakuła
SW-0244 Agnieszka Anna Sempioł
SW-0187 Przemysław Sieradzki
SW-0261 Tomasz Sikora
SW-0257 Karol Arkadiusz Sitarski
SW-0262 Andrzej Marcin Skrobisz
SW-0179 Katarzyna Skrzypczyk
SW-0246 Paulina Skrzypczyńska-Gajda
SW-0276 Agnieszka Słowik-Wesołowska
SW-0249 Przemysław Grzegorz Sokołowski
SW-0318 Jacek Stankowski
SW-0128 Marcin Piotr Stańczak
SW-0127 Andrzej Włodzimierz Starachowski
SW-0070 Zbigniew Stanisław Stawski
SW-0071 Jolanta Urszula Stefańska-Amerek
SW-0181 Agata Małgorzata Stępień
SW-0283 Olga Katarzyna Stępień
SW-0072 Maciej Marek Stoczkiewicz
SW-0073 Jarosław Grzegorz Strzębski
SW-0243 Anna Maria Szałkowska
SW-0309 Marcin Szczepanik
SW-0285 Anna Kamila Szczerba
SW-0074 Ewa Maria Szczudłowska
SW-0300 Maciej Jan Szostak
SW-0315 Inez Szwajka
SW-0325 Kamil Damian Szymczyk
SW-0298 Marta Szyszko-Król
SW-0076 Józef Jan Śliwiński
SW-0077 Andrzej Grzegorz Ślusarek
SW-0198 Konrad Daniel Śmierzyński
SW-0211 Wojciech Paweł Świątek
SW-0232 Marcin Piotr Świerczewski
SW-0130 Robert Karol Tarczyński
SW-0229 Martyna Agata Tasak
SW-0213 Maksym Szymon Tkacz
SW-0222 Dorota Izabela Tokarska
SW-0330 Marlena Barbara Tomasik
SW-0081 Włodzimierz Franciszek Tracz
SW-0125 Andrzej Piotr Tracz
SW-0284 Anna Katarzyna Walewska
SW-0172 Iwona Wiącek-Grabowska
SW-0200 Lidia Janina Wilniewczyc
SW-0290 Piotr Grzegorz Wiorek
SW-0228 Magdalena Maria Wiśniewska
SW-0329 Lena Jadwiga Witkowska
SW-0086 Arkadiusz Robert Wodnicki
SW-0087 Andrzej  Zygmunt Wojarski
SW-0319 Konrad Rafał Wojtasik
SW-0306 Małgorzata Katarzyna Woś
SW-0288 Radosław Zalewski
SW-0160 Grzegorz Piotr Zarzycki
SW-0264 Tomasz Zatorski
SW-0149 Magdalena Izabela Zielińska-Warszawa
SW-0326 Paweł Jan Zuziak
SW-0091 Grażyna Alicja Żak-Góra

Możliwość komentowania jest wyłączona.