Studenckie Praktyki Zawodowe – prosimy o opinie

Koleżanki i Koledzy, członkowie Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Architektów RP

Z ostatnim dniem stycznia upłynął termin zakończenia pierwszej edycji Studenckich Praktyk Zawodowych. Kolejna edycja startuje 1 marca. Nabór już się rozpoczął.

Robiąc cos po raz pierwszy zawsze należy brać pod uwagę, że nie wszystko uda się zrealizować perfekcyjnie. Ważne jednak, żeby uczyć się na błędach. Zwracam się zatem z prośbą do tych, którzy przyjęli studentów wydziałów architektury do swoich pracowni, o podzielenie się własnymi spostrzeżeniami o działaniu systemu, skuteczności i sensowności takich praktyk oraz wskazanie zidentyfikowanych niedociągnięć. Proszę nie tylko o głosy krytyczne, ale również o skazanie pozytywnych aspektów naszego zaangażowania w system edukacji naszych przyszłych koleżanek i kolegów. Zebrane spostrzeżenia zostaną przekazane do Izby Krajowej jako wspólny głos naszego środowiska.

Proszę również o głos samych studentów – te praktyki są dla was i wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Proszę o przekazanie uwag na naszym profilu Facebook lub na adres: swietokrzyska@izbaarchitektow.pl

Marcin Kamiński

Przewodniczący Rady SWOIA

 

Skip to content