Archiwum autora: Andrzej

Dni Skupienia Architektów

Katolickie Stowarzyszenie Architektów Ar-Ka zaprasza na 13. Dni Skupienia Architektów, które odbędą się w dniach 26-28 października 2018 jak zwykle – w Gródku nad Dunajcem.

Wykaz aktów prawnych na egzamin 7 grudnia 2018

Poniżej publikujemy wykaz aktów prawnych obowiązujących na egzaminie w sesji zimowej, który odbędzie się 7 grudnia 2018 r wykaz aktów prawnych do pobrania (PDF)

Konkurs „Szkice architektoniczne”

Rozpoczęła się kolejna edycja konkursu dla studentów kierunków architektonicznych uczelni wyższych oraz uczniów liceów plastycznych i techników budowlanych „Szkice architektoniczne”. Prace do konkursu należy składać do 20 grudnia 2018.

Dyżur prawnika w dniu 8 października

Informujemy, że w dniu 8 października 2018 r. dyżur prawnika nie odbędzie się.

Konferencja „Budownictwo szpitalne – Oddziały pediatryczne jako wyzwanie dla inwestorów”

Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa serdeczne zaprasza na VI ogólnopolską konferencję „Budownictwo szpitalne – Oddziały pediatryczne jako wyzwanie dla inwestorów”, która odbędzie się 11 października 2018 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przy ul. Przybyszewskiego 37.

X Konferencja „Między ortodoksją a kreacją. Dialog konserwatorsko-architektoniczny”

W dniach 17-18 października 2018 w Warszawie odbędzie się X Konferencja „Między ortodoksją a kreacją. Dialog konserwatorsko-architektoniczny”, organizowana cyklicznie przez Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie wraz z Narodowym Instytutem Architektury i Urbanistyki, Stowarzyszeniem Architektów Polskich SARP i Stowarzyszeniem Konserwatorów Zabytków. … Czytaj dalej