Archiwum autora: Andrzej

Dyżury Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej IARP

Z uwagi na rosnące ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 (koronawirusa) Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej IARP informuje, że ustalenie nowych terminów dyżurów oraz ich wznowienie nastąpi po ustaniu zagrożenia epidemicznego.

Miesięcznik „Architektura & Biznes” – e-wydanie za darmo

06Majowe specjalne e-wydanie miesięcznika „Architektura & Biznes” dla wszystkich bezpłatnie. Link do pobrania magazynu – poniżej.

Nowy termin letniej sesji egzaminacyjnej na uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej w roku 2020

W związku z odwołaniem wyznaczonego na dzień 05 czerwca 2020 r. terminu letniej sesji egzaminów na uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej z powodu stanu zagrożenia epidemicznego, wyznacza się nowy termin letniej sesji egzaminacyjnej 2020 na dzień 11 września 2020 r.

Informacja dotycząca obowiązkowego ubezpieczenia OC

W związku z pojawiającymi się pytaniami, dotyczącymi obowiązku ubezpieczenia architektów IARP informuje: Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, każdy architekt, który jest aktywnym członkiem IARP tj. został wpisany na listę architektów w okręgowej izbie architektów, musi posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC. Przerwa … Czytaj dalej

Opłaty za postępowanie kwalifikacyjne od 18 marca 2020

Zgodnie z informacją umieszczoną na stronie http://www.izbaarchitektow.pl/pokaz.php?id=2919 zmieniono wysokość obowiązujących opłat (nowe kwoty obowiązują od dnia 18 marca 2020 r.)

Komunikat Krajowej Komisji Kwalifikacyjnej Izby Architektów RP w sprawie letniej sesji egzaminacyjnej w roku 2020

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Krajowa Komisja Kwalifikacyjna Izby Architektów RP podjęła decyzję o odwołaniu letniej sesji egzaminacyjnej egzaminów na uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej w roku 2020, której termin wyznaczony był na dzień … Czytaj dalej